Parafia Kiszewo

Wspólnoty w naszej Parafii.

MINISTRANCI I MARIANKI

W naszej parafii działa wspólnota minstrantów i marianek, którzy pragną służyć Jezusowi podczas Mszy Świętej.

ŻYWY RÓŻANIEC

W naszej parafii działa wspólnota żywego różańca. Jedna mieszana roża modli się codziennie, a raz w miesiącu wymienia między sobą kolejne tajemnice różańcowe.

KOŚCIÓŁ DOMOWY

W naszej parafii rodziny spotykają się na modlitwie we wspólnocie Kościoła Domowego. Są to małżeństwa, które pragną na wzór Świętej Rodziny poświęcać się Bogu i naśladować świętorodzinnne cnoty w codzienności.

PARAFIALNA RADA DUSZPASTERSKA

Członkowie: Dorota Biedna, Beata Gierlacka, Felicja Sakowicz, Anna Perlicjan, Mirosława Dzieszkiewicz, Ryszard Polcyn, Stefan Przymusiński, Sylwester Rapacz, Marek Nowak, Zbigniew Arciszewski, Barbara Kujawa, ks. Zbigniew Dykiel MSF, ks. Radosław Rafał MSF

PARAFIALNA RADA EKONOMICZNA

Członkowie: Tomasz Szrama, Dorota Polcyn, Stefan Przymusiński